Błąd
  • XML Parsing Error at 1:16. Error 57: XML declaration not finished
Ważne informacje

 

Zamawianie, płatność i wysyłka

Wszelkie informacje dotyczące zasad sprzedaży i wysyłki produktów znajdziecie Państwo w zakładce Regulamin.
Regulamin jest bo być musi. Ze swojej strony gwarantuję solidne i fachowe podejście do sprawy.
Składając zamówienie należy się posłużyć indywidualnym symbolem przypisanym do każdego produktu:
- litera Z + numer porządkowy oznaczają zawieszki
- litera F + numer porządkowy oznaczają fibule/zapinki
- litera P + numer porządkowy oznaczają pierścionki
- litera B + numer porządkowy oznaczają bransolety
- litera K + numer porządkowy oznaczają kolczyki
- litera R + numer porządkowy oznaczają pozostałe przedmioty czyli różności

Produkty

Wszystkie oferowane przedmioty wykonane są ze srebra próby 925 i zgodnie z obowiązującym prawem zostały ocechowane w Państwowym Urzędzie Probierczym. Polskie cechy probiercze.
Ciemne powierzchnie to efekt spatynowania chemicznego, stwarzającego efekt „starego srebra”. Wszelkie inne materiały i zabiegi wykorzystane do produkcji jak kamienie czy złocenia uwzględnione są w indywidualnych opisach przedmiotów.
Ozdoby nie są pokryte niklem, który wykorzystywany jest często jako podkład w procesie srebrzenia. Są zatem bezpieczne i nie wywołują reakcji alergicznej.

Przygotowanie produktów do wysyłki

Przedmioty są pakowane w ozdobne woreczki i w przypadku zawieszek zaopatrzone w sznurek służący do zawieszenia ze specjalnym, przesuwanym rodzajem wiązania, umożliwiającym regulację długości zawieszenia. Każda przesyłka zostanie odpowiednio zabezpieczona, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia w trakcie dostarczania.

Aspekty prawne

Pragnę podkreślić, że oferowana biżuteria to repliki i jako takie nie mogą być oferowane jako oryginalne zabytki. Wszelkie próby wprowadzania ich do obrotu jako oryginalne znaleziska będą sprzeczne z obowiązującym Prawem. Uprzedzając o tym jako sprzedawca nie biorę odpowiedzialności za tego typu działania podejmowane przez osoby trzecie.
Wykonane przeze mnie repliki są chronione prawem autorskim. Wobec wszelkich prób ich bezpośredniego kopiowania będą podejmowane odpowiednie kroki prawne.